diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Jak podrasować lakier w samochodzie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Hej, szybkie pytanko: jak odnowić lakier w samochodzie? Słyszałem, że można to zrobić samemu albo zlecić profesjonalnej firmie. Które rozwiązanie polecacie? Do tego naprawdę jest potrzebny specjalista?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Wszystko zależy od stanu, w jakim jest lakier. Samemu wielu rzeczy nie da się ogarnąć, dlatego sporo osób poleca firmy usługowe. Ja kiedyś sam poprawiałem lakier, dodając powłoczkę ochronną, ale jeśli się na tym za bardzo nie znasz, lepiej zleć pracę fachowcowi, bo możesz tylko zafajdać karoserię.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Tylko specjalista! Ja oddałem swój samochód do firmy i nie żałuję. Zrobili to naprawdę profesjonalnie i jeszcze dodali specjalną powłokę ochronną, dzięki której lakier prawie wcale nie schodzi (wreszcie odpowiednia grubość!). Jeśli Cię to ciekawi, możesz sobie w ogóle poczytać na stronie: http://www.diamondcardetailing.pl/renowacja-lakieru.html o oferowanej przez nich usłudze.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
O tak, polecam z całego serca! Mój mąż chodził i narzekał na odpryskujący lakier, te wszystkie „straszne” zarysowania, które mu niby porobiłam, a oni wybawili go z kłopotu. Serdecznie polecam tę firmę – ratuje nie tylko samochody ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Bardzo dziękuję za odzew. Może rzeczywiście zdecyduję się na firmę? Wolałbym niczego nie popsuć. Pozdrawiam!

Post Reply

Page: 1