diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Polecacie jakiś dobry zespół na wesele w Wielkopolsce?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 45
Location: Piaseczno
No to ślub w przyszłym roku, oficjalnie zaczynamy przygotowania do ślubu. Zanim się w ogóle zacznę rozglądać za kapelą, to chciałabym usłyszeć, czy może ktoś poleca z własnego doświadczenia. Wyprawiamy na sali niedaleko Obornik w województwie wielkopolskim, więc to musi być zespół, który jest w stanie tam dojechać. To jest na północ od Poznania. Zależy mi, żeby to byli doświadczeni ludzie, którzy umieją rozbawić publikę :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 56
Location: Ustka
Może to jest zbieg okoliczności, ale tak jak ja chodzę po weselach (tak raz na 2 miesiące wypada od jakiegoś czasu, bo mam dużo kuzynostwa w takim wieku, nie wspominając o znajomych) to wszędzie w okolicach Poznania były słabe kapele. Dziwne, ale serio tak jest.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 50
Location: Toruń
Myślę, że to totalny zbieg okoliczności. Przede wszystkim dlatego że niewiele zespołów wystęouje tylko w swoim miejscu zamieszkania najbliższym, oni raczej jeżdżą po całej Polsce i zazwyczaj cena jest taka sama, tylko na przykład powiększona o ich koszty transportu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Łodź
Zgadzam się z koleżanką powyżej. Na przykład pamiętam zespół na weselu w Wielkopolsce, który był super podsyłam do nich kontakt - http://www.dejavu-band.pl/gdzie-gralismy/zespol-muzyczny-wielkopolska.html. Tak dobrze na oczepinach chyba nigdy się nie bawiłam, a muzyka była również na wysokim poziomie
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Słupsk
Lepiej szukać zespołów po tym, kto jest fajny, a nie kto ma blisko

Post Reply

Page: 1