diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie dostanę rolety do okien dachowych w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 76
Location: Gdynia
heej, traf chciał, że w nowym mieszkaniu mam okna dachowe i muszę jakoś skombinować do nich rolety… wiecie może gdzie w Poznaniu da się załatwić to w miarę tanio? Proszę podzielcie się swoimi opiniami.;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 74
Location: Lublin
okna dachowe są bardzo ładne, zawsze o takich marzyłem. Zazdroszczę.;) Mój brat kupował żaluzje do swoich okien w Sundeco i podobno mają takie rzeczy, może warto sobie sprawdzić?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Wrocław
potwierdzam, w Sundeco mają naprawdę fajne i zarazem dosyć tanie rolety do okien dachowych Poznań chyba nie ma lepszej oferty.;) okna dachowe dają przepiękny widok na niebo, a jeśli roleta jest dobrze wykonana to fajnie rozprasza światło…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 76
Location: Gdynia
dzięki bardzo.;) a może ktoś jeszcze kojarzy tę firmę i się wypowie? Będę wdzięczna. W wolnej chwili i tak sobie do nich zajrzę sprawdzić co takiego mają i po ile.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 49
Location: Toruń
znam ich, bo załatwialiśmy tam żaluzje do biura. Ale pamiętam, że mieli w swojej ofercie coś z oknami dachowymi. A obsługa sklepu jest fantastyczna i zawsze coś doradzi, naprawdę fajnie się z nią współpracuje. Aż chce się kupować.

Post Reply

Page: 1