diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Torby z nadrukami i nie tylko

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Witam. Szukam miejsca, w którym mogę zamówić hurtowo liczne reklamówki i torby z nadrukami. Naprawdę sporo ich potrzebuję, bo mnóstwo ich mi idzie w sklepie i dlatego musze tak naprawdę co chwilę uzupełaniać swoje zapasy. Także liczyłbym na sklep, w którym można cyklicznie zamaiwać ich sporą ilość. Ktoś, coś? ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Jak chcesz to polecam te niedrogie reklamówki Wopak, bo są bardzo opłacalne. Można tanio zamówić sporą ich ilość i jednak idealnie spełniają swoją rolę. Także jak tylko potrzebujesz się zaopatrzyć w nie to pisz śmiało do tej firmy. Bo naprawdę się bardzo opłaca ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
No ja też mam sporo ekologicznych toreb u siebie w domu i jestem naprawdę z nich zadowolona ;) zamawiałam też z tej firmy i mogę powiedzieć, że naprawdę bardzo się opłaca korzystać z ich usług ;) mają tanio, ale bynajmniej nie cierpi na tym jakość. A wręcz przeciwnie, ja jestem zadowolona mega z ich jakości ;) także jak tylko potrzebujesz zamówić tego typu artykuły to warto to robić u nich ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Opole
Mi też są potrzebne torebki foliowe z nadrukiem i to pilnie.. właśnie miałem się rozglądać po forach i po stronkach różnych, ale wszedłem akurat tutaj i mi się spodobała akurat ta oferta z tej strony internetowej. Co myślicie o tym odnośniku? Raczej takie torebki będą w porządku? Bo jak na mój gust są naprawdę super.

Post Reply

Page: 1