diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Badanie wykrywaczem kłamstw, u kogo zrobić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Rumia
Witajcie wszyscy na forum. Mam takie pytanie. Czy wiecie może gdzie mogę zrobić takie badanie jak w temacie? Chciałabym sprawdzić mojego przyszłego męża który swojego czasu był niezłym cwaniakiem. Ktoś mi coś poleci?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Olsztyn
Chyba agencje detektywistyczna mają coś takiego w swojej ofercie. Jakiś czas temu interesował mnie detektyw Lubin to nie wielkie miasto więc szpiegowanie kogoś nie wchodziło w grę. Pamiętam że na stronie widziałem również taką usługę ale to już sama zobacz bo namiary masz na pw.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Kiedyś czytałem o tym że najlepszym rozwiązaniem na sprawdzenie kogoś będą detektywi Opole ma tutaj kilka biur tego typu i w prawie każdym z nich znajdziesz usługę badania wykrywaczem kłamstw :) Wysyłam namiary na pw.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Sanok
Korzystałem z usług firmy ze strony cdfox.pl. W ich ofercie znajdziesz nie tylko prywatnych detektywów ale również inne uslugi typowo biznesowe. Badanie wykrywaczem też się tam znajduje :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Znam tą firmę i mogę powiedzieć ze naprawdę dobrze sobie radzą w tym co robią. Jeżeli mogę kogoś z branży polecić to będzie to ta firma :)

Post Reply

Page: 1