diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Hostessy w Łodzi

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Dzień dobry drodzy forumowicze! Jak już weszliście w ten temat to chciałbym Was poprosić o coś. Otóż, szukam dobrej agencji hostess w Łodzi. Chciałbym wynająć grupę modelek i hostess na pewne pokazy i nie wiem tak naprawdę do jakiej agencji mogę się zgłosić. Może ktoś z Was mi cos poleci? Będę wdzięczny, bo od dawna szukam i coż.. sam nie wiem, ale kiepsko mi idą te poszukiwania. Z góry przepraszam za fatyge i piona za pomoc w poszukiwaniach i fatygę !
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Jak chcesz to ja polecam Ci wynająć hostessy, które mają opinie najlepszych w Łodzi. Ogólnie, to ta firma to zdecydowanie jedna z lepszych opcji, jeśli chodzi o tego typu usługi: hostessy.caneli.com.pl/hostessy-lodz/ ;) przejrzyj sobie ten link i mam nadzieję, że spodoba Ci się ta firma ;) bo chwilę poświeciłem na poszukiwaniach i spośród innych firm, to ta właśnie jest chwalona najbardziej ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Mogę potwierdzić! Znam bardzo dobrze tę agencję hostess ;) jest świetna, bardzo profesjonalna ;) obsługiwali pewne przyjęcie u nas w firmie i mega świetnie im to wszystko wyszło.. bardzo na plus!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Warszawa
No proszę.. ja nie wiedziałem nawet, że hostessy można wykorzystać do takich fajnych pokazów itp. Przeglądam tę stronke co dał kolega wyżej i cóż.. bardzo mi się podoba profil ich działalności!

Post Reply

Page: 1