diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Korekty tekstów w języku francuskim

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Witam, poszukuje osoby lub firmy, która podejmie się zlecenia wykonania korekt moich tekstów w języku francuskim. Są to teksty z branży farmaceutycznej, napisane osobiście przeze mnie. Mają ukazać się w czasopismach branżowych na portalach internetowych, dlatego zależy mi na tym, aby nie zawierały żadnych błędów stylistycznych, gramatycznych ani merytorycznych. Swobodnie posługuje się tym językiem w mowie i piśmie, jednakże wiem, że nie jest to na tak wysokim poziomie, który umożliwia pisanie profesjonalnych tekstów branżowych. Czy możecie polecić mi jakieś konkretne miejsce, gdzie mogę się z tym udać?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Cześć. Bardzo dobrze, że chcesz skorzystać z usług profesjonalnych tłumaczy, bo niekiedy widzi się artykuły z błędami, które bardzo rażą i zniechęcają do dalszej lektury. Z czystym sercem mogę Ci polecić biuro wykonujące tłumaczenie techniczne Langea, z którego korzystałam kilkakrotnie i zawsze do nich się będę zwracać w tej kwestii. Oferują tłumaczenia w 8 językach, również we francuskim.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Bydgoszcz
Witajcie. Jeżeli interesują Cię specjalistyczny tłumacz polsko angielski techniczny Langea to najlepszy wybór! Również zleciłem im kilka tekstów do przetłumaczenia na język włoski, które pojawiły się na kilku zagranicznych portalach i muszę przyznać, że wykonali kawał dobrej roboty. Biuro to ma to do siebie, że posiada zespół wykwalifikowanych specjalistów w wielu dziedzinach, dlatego ich tłumaczenia to nie tylko czyste przełożenie tekstów z języka polskiego na obcy.

Post Reply

Page: 1