diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Kompleksowe wyposażenie sklepów

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
Mój tata założył firmę która ma się zajmować jako podwykonawca przygotowaniem sklepów do rozpoczęcia działalności. Jest ekipa już od systemów płatności i kas, teraz dojdą jeszcze ludzie, którzy będą się zajmować montażem mebli sklepowych i wszystkich innych rzeczy które się tam muszą pojawić. Pierwsi zainteresowani są więc jest szansa że tatulka biznes wypali ale potrzebujemy solidnego źródła z odpowiednim sprzętem który potem będzie mógł się w sklepie pojawić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Sanok
To dość ciekawy pomysł na biznes, nie wiedziałem że w przypadku sklepów takimi rzeczami zajmują się podwykonawcy, to interesujące.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Bydgoszcz
Masz ambitnego ojca bo wiele firm handlowych ma stałe ekipy od takich rzeczy i ciężko będzie je wygryźć. Ale skoro piszesz że są już pierwsi chętni to może pójdzie lepiej niż się może na pierwszy rzut oka wydawać. Co do konkretnych źródeł to nie mam jakiejś mega dużej wiedzy w temacie ale może zajrzyj tutaj: sklepikaria.pl/88-akcesoria-sklepowe. Tam mają chyba wszystko czego nowoczesny sklep dziś potrzebuje a najlepiej brać wszystko z jego źródła.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Suchowola
Tytuł wątku sugeruje że Twój tata będzie robił wszystko w tych sklepach czyli jak rozumiem bramka wejściowa też wchodzi w grę? W sumie pytam trochę nie bez powodu bo jestem kierownikiem w sklepie i właśnie ostatnio doszliśmy do wniosku że stan bramki uprasza się o wymianę. Jak co to daj na priv jakieś namiary na tatę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Ha, w sumie to kiedyś się zastanawiałam kto się zajmuje montażem tych wszystkich rzeczy w sklepach kas, wag, regałów itp. Czyli jeśli dobrze rozumiem robią to jakieś firmy wynajmowane i Twój taka właśnie taką ma? Dotąd sądziłam że raczej sieci sklepów mają swoich ludzi od tego. Ciekawa sprawa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Tak sobie myślę, czy w polu możliwości firmy Twojego ojca jest system antykradzieżowy Sklepikaria, taki standardowy jak w większości sklepów z ciuchami. Pytanie wynika z tego że wydawało mi się że taki sprzęt dostarczają agencje ochrony ewentualnie firmy od rozwiązań alarmowych. Ale możliwe że błądziłem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Zawsze trzymam kciuki za ludzi z inicjatywą a Ty i Twój tata chyba do takich należycie :) Zatem życzę Wam by klientów nie brakowało. Kto wie, może za jakiś czas będę robiła zakupy w sklepie który urządzaliście? Pozdrawiam ciepło!

Post Reply

Page: 1