diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Kto się zajmie dobrze marketingiem w sieci?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Bydgoszcz
Agencja która będzie w stanie zrealizować kompletną kampanię w necie – w zasadzie na każdym poziomie działań, z pozycjonowaniem włącznie. Ktoś coś? Niestety trochę wypadłem z obiegu jak chodzi o ten temat a Google pokazuje tyle ofert że za nic nie mogę się zdecydować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
Cóż można powiedzieć, szukać można długo. Trudno coś tak z głowy mi poradzić, ale może szukaj opinii dotychczasowych klientów poszczególnych agencji? Zawsze jest to jakiś sposób żeby w końcu na kogoś się zdecydować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Suchowola
Jak poszperasz trochę to znajdziesz agencje które obsługiwały firmy z Twojej branży. Właśnie tym tropem idź. Nie musisz koniecznie tej samej co Twój główny rywal a nawet nie jest to wskazane ale jakoś Cię to może naprowadzi.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Opole
Wydaje mi się że możesz zajrzeć tu: http://simplycreative.pl/oferta/46/internet. Jedna z lepszych agencji w Polsce na ten moment i ciężko znaleźć na to kontrargumenty. Nie ma się co użerać z nowicjuszami tylko wchodzić w coś pewnego.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Niełatwy temat bo po pierwsze takich usług jest na rynku masa a po drugie bardzo wiele o ile nie wszystko zostało już powiedziane. Tym bardziej warto postawić na kogoś solidnego i uznanego bo jest znacznie wyższy poziom obsługi i szacunek do klienta większy. Jak komuś zależy na renomie to się będzie starał.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Eh pisać można dużo ale najlepiej zajrzyj sobie w jakieś rankingi czy zestawienia agencji i one sporo powiedzą. Inaczej nie przebrniesz przez ten ocean ofert bo jak sam napisałeś jest tego zwyczajnie za dużo.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Wspominałeś o pozycjonowaniu – to jest bardzo ważne. Jak otwierałam swoją kwiaciarnię to właśnie przez wyszukiwarkę znajdowało mnie sporo osób. Pozycjonowanie tylko to poprawiło jeszcze więc to jest sensowna inwestycja na pewno.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Grunt to dobra strona, na niej nie oszczędzaj. Dziś to jest realna wizytówka firmy ważniejsza niż te papierowe. Czasami jak się patrzy na niektóre serwisy firmowe to człowiek nie wie czy się śmiać czy płakać...

Post Reply

Page: 1