diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Czy warto zamawiać serwer dedykowany?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Sanok
Co sądzicie o serwerach dedykowanych i kiedy jest juz najwyższy czas na przejście z wirtualnego? Byłoby najlepiej gdybyście opisali swoje doświadczenia bo autopsja najlepiej pomaga zrozumieć istotę problemu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Łodź
Pracuje w niepozornej firmie bo mamy kadre 24 osób ale serwer dedykowany i to jeden z mocniejszych jaki mozna było zamówić. Przesiedlismy się z wirtualnego kiedy już dawało się odczuć że VPS totalnie nie wystarcza. Zaczęło się mulenie wyrzucanie użytkowników przez system albo reset urządzenia. na to nie moglismy sobei pozwolić i w taki sposób dotarliśmy do dedykowanego: ithosting.pl/52-dedykowane. Wybór jest duży wiec mozna zaczac od czegos slabszego a w razie potrzeby upgradować.
« Last edit by wp7world on Tue Jan 02, 2018 2:39 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Olsztyn
A ja jadę cały czas na VPSie i nie narzekam ale wymagań nie mam dużych. wystarczy mi tylko dostep i stabilnosc bo z wiekszej mocy obliczeniowej i tak nie korzystam, za to wazne dla mnie bylo zeby w jednym miejscu miec www, skrzynke i sklep internetowy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Sanok
Własnie, a czy moge tam przeniesc strone?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 14
Location: Łodź
Tak, przeniesienie masz za darmo ithosting.pl/50-hosting-www. Tak jak widzisz na stronie ceny są stałe czego ja bardzo potrzebowałam bo mozna normalnie zaplanowac wydatki a w firmie zajmującej się finansami to bardzo wazne zeby zachowywac plynnosc na odpowiednim poziomie.
« Last edit by wp7world on Tue Jan 02, 2018 2:40 pm. »

Post Reply

Page: 1