diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Katalog usług detektywistycznych czy detektyw pomógł Wam kiedyś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Witam wszystkich forumowiczów. Czy usługi detektywistyczne były kiedyś niezbędne w Waszym życiu? Jak skończyła się Wasza współpraca z biurem detektywistycznym, osiągnęliście sukces? Opowiedzcie, co wydarzyło się w Waszych życiach.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Przyznam, że myślę o skorzystaniu z usług detektywistycznych bardzo intensywnie. Mam bowiem wrażenie, że mój były narzeczony śledzi mnie. Słyszę jakieś dziwne odgłosy, jakby delikatne echo w telefonie nie wiem, czy to mój wymysł ale myślę że on śledzi każdy mój krok przez podsłuchy. Zastanawiam się tylko, czy detektyw może sprawdzić taką sprawę, czy to już zadanie dla policji.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Może. Byłam kiedyś zmuszona skorzystać z usług detektywistycznych pod kątek wykrywania podsłuchu. Okazało się, że byłam notorycznie śledzona, podglądana, podsłuchiwana. Cieszę się, że to już za mną, bo to był straszne doświadczenie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Korzystajcie z usług detektywa, jeśli jest na to jeszcze czas. Mogą Wam bardzo pomóc, rozwiać wszystkie wątpliwości, uratować relacje, uratować siebie. U mnie niestety było już za późno.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Większość ludzi kojarzy usługi detektywistyczne wyłącznie z rozwodami, natomiast oferta jest dużo szersza. Ja po znalezieniu oferty na stronie: detektywipl.pl/oferta.html zdecydowałem się skorzystać z usług biura detektywistycznego odnośnie wywiadu gospodarczego. Czy dobrze wspominam? Myślę, że w tamtej konkretnej sytuacji nie poradziłbym sobie bez detektywa.
« Last edit by wp7world on Mon Apr 16, 2018 9:39 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Być może większość kojarzy biura detektywistyczne z wykrywaniem zdrad, ale nie bez powodu to chyba najczęściej realizowane sprawy. W moim wypadku również tak było.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Ja też korzystałem z pomocy w sprawach gospodarczych. Dzięki temu mogłem zweryfikować przedsiębiorstwo, z którym chciałem się związać. Na szczęście okazało się wszystko w porządku.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
No w moim przypadku niestety nie było tak różowo. Ale cieszę się, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług detektywa specjalizującego się w wywiadzie gospodarczym.

Post Reply

Page: 1