diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Kto może pomóc w organizacji ślubu i wesela?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Witajcie! Oświadczyny mam już za sobą - na szczęście zostały przyjęte :D - a teraz ruszam z organizacją ślubu i wesela. Jako że moja narzeczona sporo podróżuje służbowo, większość będzie na mojej głowie. Chciałbym więc zasięgnąć Waszych porad. Może nawet polecicie kogoś, kto dopnie wszystkie sprawy organizacyjne. Będę bardzo wdzięczny! :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Witaj. No to gratuluję, choć nie wiem, czy powinnam, bo wkrótce skończy się kawalerskie życie. :P Jeśli chodzi o organizację, to żadnych cudów tu nie ma. Trzeba księdza odwiedzić, ustalić datę ślubu, a później rozejrzeć się za jakąś salą, kucharzem lub cateringiem, zespołem albo didżejem, obrączkami i ubraniami, no i zaprosić gości. Najważniejszy jest termin, później wszystko można łatwo dograć. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Gratuluje przyszłemu panu młodemu! Jesli chcesz zdjac z siebie sporo obowiazkow to zajrzyj tutaj: inspiro-wedding.pl. Rewelacyjna firma, ktora dziala na terenie calej Polski. Na pewno przedstawia ci kilka ciekawych i niezwyklych pomyslow, dzieki ktorym jeszcze dluzej zapamietacie ten dzien. Moj brat korzystal z ich uslug i konsultanci slubni spisali sie na medal. Jak bedziesz zainteresowany to wiecej na priv napisze.
« Last edit by wp7world on Fri Aug 04, 2017 8:28 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
A jak dla mnie to wszyscy przesadzacie. Przeciez mozna zrobic normalne wesele bez zadnych udziwnien.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Hej. Ja gorąco polecam Inspiro-Wedding. Spójrzcie w czym pomogli mojej kuzynce: inspiro-wedding.pl/oferta/organizacja-slubu-i-wesela-miedzynarodowego. Ona i narzeczony mogli spokojnie pracować, a wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.
« Last edit by wp7world on Fri Aug 04, 2017 8:30 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Witam i gratuluję. Ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli masz dużo pracy i obowiązków zawodowych, to jak najbardziej powinieneś skorzystać z czyjejś pomocy. Ja i moja żona dokonaliśmy takiego wyboru i nie żałujemy, goście też nie żałowali. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Bardzo Wam dziękuję. Już te kilka czynności, które zostały tu wymienione, przeraziło mnie tak bardzo, że zdecydowanie wolę skorzystać z usług profesjonalistów. Skoro radzą sobie nawet z weselami międzynarodowymi, to nasze nie będzie dla nich problemem. Jeszcze raz dziękuję!

Post Reply

Page: 1