diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Znacie dobry sklep z eleganckimi zaproszeniami ślubnymi?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Dzień dobry, niby jeszcze troche czasu do slubu ale pora już pomyślec o zaproszeniach slubnych, no wiecie ja uwazam ze zaproszenia powinny być wyjątkowe, najlepsze byłyby zaproszenia na ślub ręcznie robione, co myslicie o tym? Znacie może jakiś sklep z takimi naprawdę eleganckimi zaproszeniami ślubnymi? Pomózcie bo czas nagli!!!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Poszukaj może w internecie na pewno cos niebanalnego znajdziesz, moim zdaniem ciekawe i bardzo oryginalne byłyby kaligrafowane zaproszenia ślubne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
ale wymysliłas jak mają być ręcznie robione zproszenia na ślub to chyba jasne ze muszą być one kaligrafowane prawda?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Jeśli jestes zainteresowana ręcznie robionymi eleganckimi zaproszeniami ślubnymi to obowiązkowo odwiedz stronę writtenbyhand.pl/ i zapoznaj się z pelną ofertą firmy, która zaproponuje ci wyjątkowe wzory zaproszeń ślubnych, możesz skorzystać z gotowego wzoru a możesz przedstawic swój indywidualny projekt, bądź pewna ze zostanie on wykonany ze wszystkimi detalami na najlepszej jakosci papierze i przy uzyciu najlepszych materiałów.
« Last edit by wp7world on Fri Mar 09, 2018 9:04 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
ludzie o czym Wy tu dyskutujecie, przeciez to tylko zaproszenia na slub które potem każdy i tak wyrzuci do kosza, czy to nie wszystko jedno na jakim papierze i jakimi literkami?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Da mnie to nie wszystko jedno, przeciez ślub to wyjatkowa chwila w zyciu kazdego człowieka, a takie wyjątkowe zaproszenie ślubne będzie miłą pamiątką którą będziemy oglądać i pokazywać dzieciom czy wnukom a już takie pięknie kaligrafowane zaproszenie ślubne na pewno będzie miłym wspomnieniem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Święte słowa, nic tak człowieka nie podnosi na duchu jak świadomość ze wszystko jest dopiete na ostatni guzik a jak wręczymy rodzinie czy przyjaciołom takie oryginalne zaproszenia na ślub ręcznie robione to każdy od razu poczuje się wyjątkowym gościem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
dokładnie tak samo myśle, byłam już na tej stronie i sobie poczytałam o firmie, jestem pewna ze wybiorę wyjątkowe zaproszenia ślubne, wielkie dzieki!

Post Reply

Page: 1