diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Polecany sklep z ogrodowymi placami zabaw dla dzieci

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Jaki sklep z ogrodowymi placami zabaw dla dzieci polecacie jesli chce kupic detalicznie - jeden zestaw. Ważne też żeby ceny były lepsze niż w marketach, bo choć są słabo wykonane to ceny jeszcze do zaakceptowania. Pozdrawiam serdecznie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Nie kupuj z marketu bo strach puścic tam dzieci. Moja znajoma kupiła i zarwał się po tygodniu... O wiele lepsze ceny i mocniejsze konstrukcje mają tu: http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/. Plac zabaw ogrodowy dla dzieci to bardzo fajna rzecz dla maluchów dzieki której już od najmłodszych lat moga ćwiczyć i rozwijać się fizycznie ale jak już chcesz kupić to weź stabilny i wytrzymały z linka którego wstawiłam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Też słyszałem że marketowe są wykonane z wadliwych belek które do niczego innego się nie nadawały wiec zrobiliz nich tandetne place zabaw. Ten polecany przez koleżanke sklep znam dobrze bo z mojej rodziny zamawiali zestaw i są zadowoleni a było to już pare lat temu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Dobrze podpytac kogoś zorientowanego bo zamówię sobie tańszy i solidniejszy niż ten co widziałem. Tak na marginesie to belki naprawdę są o wiele grubsze niż miał tamten.

Post Reply

Page: 1