diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Czy wdrożenie ISO 9001 przekłada się na lepszą pozycję firmy na rynku?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Rumia
Dzień dobry. Niedawno zaczęłam w swojej firmie wdrażać ISO 9001, gdyż słyszałam, że dobrze wpływa to na pozycję firmy na rynku. A według Was wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością w danej firmie przekłada się na lepsze jej postrzeganie przez klientów i kontrahentów?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 45
Location: Piaseczno
Z tego co zauważyłam, firmy, które posiadają certyfikat ISO 9001 lub inny chętnie informują o tym potencjalnych klientów na swoich materiałach reklamowych i stronach internetowych. Dla przynajmniej części z tych osób posiadanie takiego certyfikatu przez daną firme ma istotne znaczenie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Zgadzam się. W mojej firmie wdrożenie ISO 9001 oraz certyfikacja przebiegły dość szybko. Wiele się podczas tego procesu nauczyłem, np. jak obniżyć koszty działania mojego przedsiębiorstwa i bardziej efektywnie wykorzystywać własne zasoby, a także jak usprawnić wewnętrzny obieg informacji oraz dokumentów. Lepsze zarządzanie firmą przełożyło się na wyższą jakość usług oraz poprawienie relacji z klientami. Co więcej, wpłynęło to na wzrost konkurencyjności mojej firmy na rynku oraz stworzenie dobrego klimatu do wprowadzenia innowacji. Więcej na temat korzyści, jakie daje wdrożenie i certyfikacja ISO 9001, można dowiedzieć się ze strony internetowej pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/. Osoby zainteresowane certyfikacją ISO 9001 znajdą tam też wniosek o wycenę kosztów certyfikacji.
« Last edit by wp7world on Fri Nov 03, 2017 2:26 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Rumia
Dziękuję za odpowiedzi. Jestem już przekonana, ze warto postawic na jakość obsługi klienta w mojej firmie. A komu najlepiej powierzyć certyfikację?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Polecam sprawdzoną firmę PCC-Cert Sp. z o.o. Sp. K., której główną specjalnoscią jest certyfikacja systemów zarządzania w firmach róznej wielkości, reprezentujących rózne branże. Jej klientami są zarówno małe, rodzinne firmy, jak i korporacje światowego formatu. W jej ofercie znajduje się również certyfikacja wyrobów. Spółka działa nie tylko na terenie Polski, ale także poza jej granicami.

Post Reply

Page: 1