diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Szukam sprawdzonej drukarni chodzi o nakład książkowy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Przymierzam się do wydania poradnika opisującego dość kompleksowo niektóre zagadnienia informatyczne coś na zasadzie niezbędnika użytkowników końcowych. Mam serwis komputerowy i sporo spostrzeżeń. Już je spisałem i chcę wydać, ale potrzebuję dobrej i niedrogiej drukarni. Czekam na pomysły ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Hm w tym momencie do głowy przychodzi mi chyba tylko All-Druk, jedna z tańszych drukarni a naprawdę mają bardzo dobrą jakość publikacji i szybko ogarniają zlecenia. Napisz do nich i zobaczysz co powiedzą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Znam tę drukarnię i mają ten plus że działają na bazie internetu http://all-druk.pl/. W zasadzie wszystko da się zrobić na odległość i to jest super. Poza tym drukarnia all-druk.pl ma korzystne ceny.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Jakiś czas temu potrzebowałem kalendarzy firmowych ale zrezygnowaliśmy z tego teraz widzę że wrócę do tematu bo ta drukarnia wygląda całkiem ciekawie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Białystok
Zobacz, tu jest więcej o tym co Cię interesuje - http://all-druk.pl/category/ksiazki. W sumie to świetne że druk książek jest dziś możliwy w takiej nowoczesnej formule. Internetowa drukarnia bardzo świeże!

Post Reply

Page: 1