diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Ile lat powinna mieć opiekunka osób starszych w Niemczech?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Olsztyn
Czy może mi ktoś powiedzieć, do jakiego wieku są zatruniane osoby do pomocy przy opiece nad pacjentami z Niemiec. Ja osobiście się wybieram do takiej pracy, ale mam też znajomą, która jest znakomitym fachowcem, ale ma już ponad 50 lat, więc nie wiem czy będę ją mogła polecić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Białystok
Witam, jeśli chodzi o wiek, to nie ma on większego znaczenia, jeśli oczywiscie osoba, która zamierza podjąć pracę jest sprawna. To główny wyznacznik całego procesu rekrutacji jeśli chodzi o biurokracjhe. Widaomo doświadczenie i umiejętności też są sprawdzane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Olsztyn
O to akurat wcale się nie martwię, bo jak Ci pisałam jest to osoba, która ma za sobą bardzo wieleu różnych pracodwaców, ale za to ten sam zakres obowiązków zawodowych :))))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Hehe, czyli jednym słowem kwestie ekonomiczne wygrały. Zajrzyjcie sobie tutaj laxocare.pl/ to zobaczycie jak ta ekonomia wygląda. Na stronie są też zamieszczone wypowiedzi pracownic, które też skończyły 50 rok życia.
« Last edit by wp7world on Wed Feb 21, 2018 12:23 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Warszawa
W wielu przypadkach to osoby, które ukończyły już pewien okres życia są znacznie bardziej poszukiwane na rynku pracy. Ja gdybym szukał tego typu pracy to decydowałbym się na nią do momentu, aż byłbym w stanie fizycznie to ogarnąć. Później nie było by sensu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Oferta firmy Laxo Care jest najlepsza pod względem różnorodności pracy. Można się zgłaszać samodzielnie.

Post Reply

Page: 1