diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie szybko zrobię zdjęcia do dyplomu w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Sanok
Cześć wszystkim! Praca dyplomowa i wszystkie sprawy związane z obroną, to dla mnie olbrzymi stres. Teraz muszę zrobić zdjęcia do dyplomu. Zależy mi, żeby fotograf wykonywał zdjęcia w Poznaniu. Najlepiej jak najbliżej mnie. Gdzie Wy robiliście zdjęcia? Możecie polecić to miejsce?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Rozumiem Cię, ja też się stresowałem bardzo zdjęciami do dyplomu, pracą, obroną. Życzę Ci powodzenia!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Warszawa
Przechodziłem przez to samo. Ze swojej strony mogę polecić Ci firmę, u której wykonywałem zdjęcia do dyplomu. Wejdź na stronę: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/. Tutaj z powodzeniem wykonasz zdjęcia do dyplomu Poznań ma też bardzo dobry cennik, myślę że to jeden z czynników, na który warto zwrócić uwagę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Opole
Robiłem tutaj zdjęcia i mogę potwierdzić atrakcyjny cennik. Jednak dla mnie największe znaczenie miało tempo wykonywania zlecenia. Zdjęcia otrzymałem od ręki, w zaledwie kilku minut.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Dodam od siebie, że zdjęcia otrzymałem według życzenia na adres e-mailowy. Ze zdjęć byłem bardzo zadowolony. Dotychczas nie lubiłem robienia zdjęć do dokumentów u fotografa. Tutaj zaś czułem się bardzo swobodnie, czułem profesjonalizm ze strony fotografa i duże doświadczenie. Bardzo miło wspominam współpracę z fotografem i zawsze tu wracam, gdy mam taką potrzebę. Polecam! Pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1