diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Puchowe kołdry o wymiarach 155x200 dla alergików

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Cześć!! Możecie mi polecić jakiś dobry sklep, w którym kupię kołdry puchowe? Zależy mi na dobrych jakościowo kołdrach, z naturalnych materiałów… Odpowiednich dla alergików. No i ważne jest aby one też były odpowiedniej grubości, nie za cienkie i nie za grube, żeby wypełnienie było dobrej jakości, a nie żeby się robiło jakieś takie zbite szybko albo żeby wychodziło na zewnątrz czy coś takiego… No generalnie zależy mi na naprawdę wysokiej jakości, możecie mi polecić jakiś sklep z takimi rzeczami? Będę wdzięczna za pomoc.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
A jak dla alergików to chyba musisz w jakiś specjalistycznych sklepach patrzeć, tak mi się wydaje, że tylko w takich specjalnych miejscach znajdziesz takie hipoalergiczne czy jak to tam się nazywa, odpowiednie dla alergików właśnie przystosowane do nich i w ogóle…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
A wcale nie, kołdry odpowiednie dla alergików na szczęście są coraz bardziej dostępne, i znaleźć można je w wielu sklepach z kołdrami i poduszkami. Jeśli chodzi o kołdry 155x200 albo też w innych wymiarach to polecam Ci zajrzeć tutaj: https://proecodreams.pl/28-koldry-155x200. Znajdziesz u nich naprawdę dobrą pościel, odpowiednią dla alergików i w różnych wariantach (zimową albo letnią albo uniwersalną) i naprawdę dobrej jakości, bo kołdry się nie niszczą, nie robią zbite i nie przestają spełniać swojej funkcji (tj. ogrzewania nas podczas snu) także bardzo się opłaca, polecam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
O, dziękuję bardzo Ci za polecenie. Rzeczywiście mają fajny wybór na tej stronie jeśli chodzi o rozmiary kołder i poduszki do tego też, hmm… No fajnie, dzięki!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
Nie ma za co, naprawdę Ci polecam, bo mogę potwierdzić na własnym przykładzie, że ich kołdry dla alergików są idealne naprawdę. Ja sama ma problemy duże z alergią i uczula mnie ciągle coś nowego, a ich pościele mi pozwalają się naprawdę dobrze wyspać, bez żadnych problemów i niedogodności, nic mnie nie swędzi, nie drapie ani nie dusi. Naprawdę komfortowa sprawa.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
No właśnie o coś takiego mi chodziło, bo ja co prawda sama problemów nie mam, ale za to moje dziecko owszem… Także sama rozumiesz, ze jako zatroskana matka szukam czegoś naprawdę porządnego żeby mojemu synkowi ten trudny los alergika jakoś ułatwić.

Post Reply

Page: 1