diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Czy gel Orgasm Control to lek na kiepski sex??

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 17
Location: Opole
Cześć! Powiedzcie mi jak to jest z tymi produktami tej firmy, słyszałem o żelu, sprayu, nawet tabletkach. Czy to jest bezpieczne no i w ogóle działa? Chetnie posłucham opinii obu stron:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Ja tam nie potrzebuje niczego żeby zaspokoić moją laske, a wy wymoczki to se stosujcie co chxecie a i tak nie dacie rady mnie pobic!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
No powiedział co wiedział, ciekawe czy dziewczyna jest tego samego zdania;) tępimy trolle!! Cześć kolego w ogóle:) fajny temat, myślę, że warty do przegadania na forum:) mój mąż w pewnym momencie zaczął mieć problem ze zbyt wczesnym wytryskiem – wiadomo ciało się zmienia i w związku z tym trzeba sobie czasem pomóc:) stosował gel Orgasm Control, który znalazł tutaj www.orgasmcontrol.com.pl na początku nie bardzo był przekonany do tego uczucia lekkiego chłodu, ale po kilku razach seksu z użyciem tego specyfiku sam się przekonał, gdy widział, że mnie też jest lepiej:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Szczecin
Witam! Jak zacząłem spotykać się z moja obecną żona, to była masakra w seksie, tak mnie nakręceła, że byłem w stanie skończyć jeszcze zanim się na dobre nie zaczęło:/ wiadomo flustracja na maxa, bo dziewczyna mi się naprawdę podobała nie tylko pod względem ciała;) sam zaczalem się rozglądać za czyms, co by mi pomogło no i zacząłem od gelu Orgasm Control – po kilku tygodniach wczesne wystrzały jak ręką odjął!!! Mogliśmy się kochać całymi nocami i było mega:D teraz owszem już nie mamy na to czasu, dzieci, praca, ale czasem jak mamy wolniejszy wieczór bez dzieciaków to zawsze ten gel stposuje:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
A ja bym się trochę bał wsmarowywać cos takiego w penisa:/ ktoś to badał w ogóle, jakieś certyfikaty??
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Szczecin
No pewnie że to bezpieczne, a certyfikaty oczywiście ma, możesz sobie na ich stronce zobaczyć, przecież to stosują faceci na całym świecie, nie sprzedawaliby im jakiegoś szkodliwego dziadostwa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Może i tak, ale zawsze lepiej się upewnić. Dobrze że mają certyfikaty, bo nie daj boże się naciąć na jakieś szemrane specyfiki i wtedy tagedia na całe życie:/

Post Reply

Page: 1