diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Która klinika odmładzania w Gdańsku najlepsza?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Olsztyn
Witam. chciałąbym przejść przez kilka zabiegów odmładzających w Gdańsku. Może ktoś z was ma jakieś przemyślenia, zna fajne kliniki z tego regionu i może mi coś dobrego polecić? Byłabym wdzięczna ;) bo tak to już ze mną jest, że jestem mocno niezdecydowana i jednak opinie na forum dużo mi dają do myślenia… ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Ja odmłodniałam w Gdańsku, głównie z pomocą jednego fantastycznego miejsca ;) otóż wystarczy, że wejdziesz tutaj: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/odmladzanie-i-anti-aging/ i poczytasz o super ofercie zabiegów odmładzających… naprawdę to jest extra sprawa, bo zabiegi wcale nie są drogie, a efekty są kapitalne i utrzymują się na MEGA DŁUGO ;) także jak chcesz to sprawdź tamtejszą ofertę i zapisz się na któryś z zabiegow… zobaczysz, że będziesz bardzo zadowolona ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
o kurczę, ale fajne te zabiegi są ;) w sumie do Gdańska ma stosunkowo niedaleko… a od dawna chodzi za mną takie skorzystanie z zabiegu odmładzająceo. Ile można tylko pracować i zajmować się domem? Coś dla nas też musi być, czyż nie? :D
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Ja normalnie to jestem w szoku, bo moja znajoma korzystała z takich zabiegów i niesamowite jak wygląda młodo i ponętnie.. normalnie przez nią wpadnę w kompleksy, bo ja nigdy nie stosowałam zabiegów tego typu i jednak różnica między nami jest diametralna..

Post Reply

Page: 1