diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Kupię jutową tkaninę - gdzie mogę ją dostać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
Cześć, szukam jutowej tkaniny, ale wszędzie gdzie o nią pytam to robią wielkie oczy i nie mają pojęcia o co chodzi. Może wy znacie jakieś miejsce albo jakiś sklep internetowy, w którym dostanę takie cudo?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Sanok
Wiem, że moja żona też długo czegoś takiego szukała aż nie trafiła na ofertę sklepu suszegzotyczny.com.pl, gdzie można dostać właśnie taką tkaninę i to w przyzwoitej cenie. Sprawdź ich ofertę, mam nadzieję, że wciąż mają ją w ofercie, bo nie chciałem Cię wprowadzać w błąd.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Mają i chyba nawet całkiem nieźle im schodzi, bo ja już kilka razy zamawiałam:) Jeżeli interesuje Cię ozdobna tkanina juta faktycznie może okazać się dobrym wyborem - wykorzystywana jest ona przez dekoratorów wnętrz, ogrodników, florystów i wielu miłośników ozdób takich jak ja. Sprawdź ofertę tego sklepu na stronie internetowej https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/c/JUTA/65 - jest to bezpośredni odnośnik to podstrony z jutowymi materiałami. Mam nadzieję, że któryś z nich będzie odpowiadał Twoim wymaganiom:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Z jutą świetnie łączą się laffy, czerwone kokardy, CanaCone i tego typu ozdoby. Połączcie to z jakimś oryginalnym słoikiem i ozdoba na stół gotowa. Zawsze zamawiam wszystkie te rzeczy właśnie w sklepie polecanym przez koleżankę i nigdy się nie zawiodłam - najważniejsze, że zamówienia są kompletne, bo często w takich przedsiębiorstwach mogą się pomylić o jedną lub dwie sztuki.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
Dziękuję za Wasze rady i za link do sklepu. Już gdzieś chyba o nim słyszałam, więc bez wahania skorzystam:)

Post Reply

Page: 1