diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Koszt dwupokojowego nowego mieszkania w Szczecinie i gdzie opłaca się kupić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Chciałabym kupić córce mieszkanie dwupokojowe na początek bo ma narzeczonego i pewnie będą myśleć o ślubie. Super byłoby gdyby udało mi się domknąć formalności do tego momentu żeby móc im dać miły prezent. W każdym razie w jakiej dzielnicy warto kupić żeby było niedrogo, ładnie i bezpiecznie. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Cześć. Nowe mieszkania w Szczecinie budują się w samych dobrych okolicach więc kluczową rolę będzie tu grała cena. Mogę ci podpowiedzieć że najbardziej opłaca sie kupować przez to biuro - http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html, bo jest najtaniej. Oprócz tego możesz liczyć na agentów którzy zawsze doradzą Ci jak rozwiązać rózne sprawy żeby było szybko i sprawnie. Pozdrawiam!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Witam, stronę hestianieruchomosci.pl polecił mi znajomy który kupił mieszkanie od dewelopera taniej niż bezpośrednio w biurze sprzedaży wykonawcy. Nie wiem czy to była kwestia kontaktów czy co, bo z mieszkaniem wszystko jest jak najbardziej wporządku. Nawet wynajął faceta żeby pomierzyć laserem metraż i tu też się wszystko zgadza :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Nie słyszałam żeby metraż się komuś nie zgadzał. Jak to niby miałoby być możliwe?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Cieszę się że tu napisałam bo sama bym sobie nie poradziła. Nie mieszkam w Szczecinie tak naprawdę mam dobry kawałek drogi do miasta a zależy mi właśnie żeby wszystko grało, dzięki za pomoc.

Post Reply

Page: 1