diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Czy dostanę gdzieś fajne zawieszki dekoracyjne?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Oglądałam ostatnio te programy o dekorowaniu wnętrz i co mi wpadło w oko to te zawieszki dekoracyjne z różnymi cytatami. Ale to fajnie wygląda i chyba można tam napisać wszystko. Chciałabym mieć coś takiego w każdy pokoju, tylko nie wiem cyz gdzieś dostanę takie plakietki w normalnej sprzedaży. Orientujecie się czy jest to towar ogólnie dostępny?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Witaj, to świtena dekoracja i jakby nie patrzeć możliwość wyrażenia też samego siebie. Niby to zwykła deseczka, a tak naprawdę można na niej zawrzeć wszystko na co człowiek ma ochotę. Mogą to być zarówno fajne cytaty, ale też i obowiązki na przykład, jakie domownicy mają do zrobienia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Hehe, no mi się ta ostatnia opcja najbardziej podoba :))) Ale tak na poważnie to przecież skoro tylu dekoratorów korzysta z tego produktu to znaczy, że zawieszki dają konkretny efekt. Jak dla mnie to bardzo trafiona dekoracja, bo można ją zastosować i do klimatycznych wnętrz dobrze wyposażonych jak i tych surowych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
No ale, gdzie coś takiego dostanę, a móże można samemu te cytaty opracować?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Moim ulubionym sklepem, w którym zawsze robię zakupu takich drobiazgów jest Naklejkomania. To nie tylko dobrze wyposażony sklep, ale sklep, któy ciągle mnie czymś pozytywnie zaskakuje. Dzięki nim mam świetnie mieszkanie i co kilka miesięcy je udoskonalam :)))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Jeśli mowa o najlepszym sklepie, który sprzedaje zawieszki dekoracyjne to nie pozostaje nic innego jak się z kolegą zgodzić. Wystarczy spojrzeć tutaj http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami i jeśli ktoś jeszcze nie wiedziała o czym mowa to szybko przekona się o wartości tych tabliczek. Sam mam kilka tabliczek, ale akurat w pokoju dzieci.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
No akurat ja jestem z tych osób, które wcześniej jeszcze nie znały tego przedmiotu, ale tak mnie zachęciliście, że po konsultacji z żoną już zamówiliśmy kilka cytatów na nasze ściany. Ciekawe co moje dzieci powiedzą na ten temat.

Post Reply

Page: 1