diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Sprawdzona kostka granitowa w Gorzowie, jaki wykonawca solidny?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Rumia
Chcemy położyć sobie przed garażem i wejściem do domu kostkę granitową. Raczej celujemy w całościową usługę więc chcemy kupić zarówno kostkę jak też od razu usługę położenia jej. Nie mam orientacji jak to cenowo wygląda w Gorzowie więc może ktoś mi podpowie? Sprawę chcemy załatwić w miarę pilnie żeby przed zimą się zamknąć ze wszystkim.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Myślę że w takim mieście jak nasze możliwości jest trochę. Zwłaszcza że jednak kostka z granitu jest teraz raczej na topie i ludzie chętnie z niej korzystają. Starczy się zresztą rozejrzeć trochę wokół i to widać ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
U mnie znakomicie sprawdził się ten zakład: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/ukladnie-kostki-granitowej-i-kraweznikow/. Byłem trochę zaskoczony bo sądziłem że jak w grę wchodzi kostka granitowa Gorzów będzie miał wyższe stawki ale tu ceny wyglądają bardzo Ok. Zarówno wykonanie jak i materiał. Jak ktoś chce mieć ładną kosteczkę na posesji to polecam zdecydowanie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
My akurat się zdecydowaliśmy na pozbruk, po impregnacji nie ma jak na razie problemów z trwałością. Nie zmienia to faktu że zapewne granit oferuje znacznie wyższą odporność na zużycie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 31
Location: Sanok
Nie tylko o mechaniczne zużycie tutaj chodzi ale też o warunki pogodowe. Granit jako kamień naturalny w zasadzie nie boi się niczego. Lato, jesień czy zima – o każdej porze roku zawsze taki sam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Marmur jest podobnym trochę kamieniem. Zawsze podobały się posadzki marmurowe. Z kolei z granitu robią fantastyczne schody, widziałam w paru miejscach i wyglądają po prostu znakomicie!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Korzystałam z usług kamieniarza z linku, akurat ja zlecałam im nagrobek dla taty. Wspaniale go wykonali a wcześniej zabezpieczyli grób taką formą z drewna [url=https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/drewniana-forma-nagrobna/]https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/drewniana-forma-nagrobna/[/url. Świetne podejście do klientów, duża otwartość na potrzeby związane z wyglądem pomnika itd.[/url=https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/drewniana-forma-nagrobna/]
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Bydgoszcz
No nie da się ukryć że kotka z granitu wygląda bardzo dobrze. No i trwałość tego rozwiązania za nim przemawia. Inwestycja owszem jest ale długofalowe korzyści raczej nie do zlekceważenia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Suchowola
Sporo też zależy od zakładu. Dobra ekipa zrobi to tak że kostka będzie idealnie się trzymać w podłożu i mamy spokój na bardzo długi czas.

Post Reply

Page: 1