diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Najlepsze naleśniki w Warszawie gdzie zjemy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Liczę na Waszą pomoc. Przyjeżdżają moi znajomi ze Szwecji i chcieli zobaczyć trochę Warszawy. Planuję teraz im jakąś trasę wycieczkową po naszym mieście i pomyślałem, że fajnie by było, jakby spróbowali u nas jakichś dobrych naleśników (u nich np. są popularne naleśniki z boczkiem i sosem borówkowym, albo żurawinowym). Znacie jakąś dobrą naleśnikarnię, w której będziemy mogli sobie zjeść jakieś dobre naleśniczki?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Znajomy ze Szwecji przyjeżdżają, a Ty bierzesz ich na naleśniki? Chłopie, przecież to danie jest wszędzie. Lepiej ich zabierz do jakiejś restauracji polskiej, niech spróbują naszej ogórkowej, karkówki smarzonej, schabowego, albo klopsów w sosie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Wiesz ich naleśniki, a nasze naleśniki trochę się różnią. Mam wrażenie generalnie, że w świecie bardziej popularne są pancakesy amerykańskie niż takie naleśniki, jak my jemy. A że mamy fantazję do naleśników, to najlepiej udowadnia ta naleśnikarnia: https://www.nalesnikarnia1.pl/opinie. Uważam, że tam mają najlepsze naleśniki w Warszawie, a jadłem już w kilku naleśnikarniach. Mają szeroki wybór, choć nie wiem, czy akurat mają takie, jak Twoi znajomi jadają.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
A to też chodzi nawet o to, by zjedli coś nowego, a widzę, że i dla mnie jest tu mnóstwo nowości :) nigdy na przykład nie jadłem naleśników z oscypkiem, a wygląda to dość interesująco.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Nie tylko wyglada, ale i bardzo dobrze smakuje. Jadłem je bo osobiście bardzo lubię oscypki :)

Post Reply

Page: 1