diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Przeprowadzki w Warszawie na Wesołej.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Hej wszystkim. Zastanawiam się nad swoją przeprowadzką i dochodzę do wniosku, że nie ma mowy, bym to wszystko sama ogarnęła.;) znajomi chcą pomóc, ale mimo wszystko i tak tego nie widzę. Chcę zamówić specjalne taxi bagażowe, ale to będzie pierwszy raz w moim życiu. Wiecie może jak to wygląda w praktyce?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Dosyc zwyczajnie.:) u mnie to było tak, że firmę znalazłam w internecie, a potem do nich zadzwoniłam i ustaliliśmy ile by mnie kosztowała ich pomoc. Cena mi się spodobała, warunki też były dosyć okej, więc umówiliśmy się na konkretny termin. Panowie przyjechali, weszli do mnie po kartony, załadowali, przewieźli i potem je rozładowali. To tyle.:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
A mogę spytać jaka to była firma? Może sobie podpatrzę i uda mi się z nimi dogadać, bo jeszcze nie mam na oku żadnej firmy przeprowadzkowej.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Jasne.:) Zerknij sobie na ich stronę internetową http://wikiprzeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa/, mają tam rozpisaną ofertę. Na pewno pomogą Ci w przeprowadzce w Warszawie na Wesołej, zresztą są w stanie działać na terenie całej Polski, na zlecenie jeżdżą nawet do Europy, dalej…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
w praktyce płacisz, wymagasz i dostajesz, nie ma się nad czym za bardzo zastanawiać. Zresztą każda firma wyjaśnia szczegóły swoich usług, ich trzeba pytać.

Post Reply

Page: 1