diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Terapia rodzinna w okolicach Poznania? Czy takie coś może pomóc?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Witam wszystkich. Mam do was takie pytanie, ostatnio nie układa nam się z żoną ale nie chcemy zachowywać się jak dzieci i chcieli byśmy poddać się terapii. Może ktoś korzystał z czegoś takiego i może powiedzieć czy takie działania wgl mają sens?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Kilka lat temu przechodziłem kryzys w małżeństwie. Często musiałem wyjeżdżać w delegację i z racji tego nasze kontakty z każdym miesiącem coraz bardziej się psuły. Postanowiliśmy skorzystać z pomocy psychologa i wiesz co? Jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Olsztyn
Kolega wyżej ma rację. Nie ma recepty na udany związek i nikt nie zagwarantuje ci ze po takim spotkaniu nagle wam się odmieni i będzie wszystko jak dawniej. Jeżeli zależy ci na waszym związku to warto spróbować. Wysyłam namiary do sprawdzonego psychologa z tych okolic :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
Moja siostra przyjeżdżała na terapię rodzinną do Poznania i z tego co pamiętam to na stronie http://martapiotrowska.pl/problemy-rodzinie-mozna-je-rozwiazywac/ znalazła bardzo fajnego psychologa. Sama nie korzystałam z takich usług ale jeżeli siostrze pomogły to może tobie też ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Zależy mi, i to bardzo. Mamy dzieci, wspólny majątek którego dorabialiśmy się przez pół życia, do tego bardzo dobrze pamiętam czasy kiedy dogadywaliśmy się bez słów. Nie jesteśmy małżeństwem od kilku lat żeby nie wiedzieć o sobie czegoś, w związku jesteśmy już prawie ćwierć wieku.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
No właśnie! Skoro jesteście już ze sobą tyle czasu to szkoda by było kończyć taki związek tylko dlatego że przyszedł ciężki okres. Tak czy inaczej, życzę powodzenia na terapii ;) Tym bardziej, że to dobra psycholog.

Post Reply

Page: 1