diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Interesuje mnie współpraca z firmą Versus Elstar Plus Projekt, gdzie obejrzę ich projekty stoisk targowych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Hej:) wchodze na rynek z nowymi produktami i chce zaprezentowac je na targach wystawienniczych, interesuje mnie wspólpraca z firmą Versus Elstar Plus Projekt, gdzie obejrze ich projekty stoisk targowych? Chętnie poznam Wasze opiniie o firmie, z góry dziękuje!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
No wiesz ilu klientów tyle opinii, najlepiej skontaktuj sie z firmą osobiscie i porozmawiaj o współpracy, przemysl to!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
A ja tam rozumiem koleżankę, zanim się zwróci do konkretnej firmy to dobrze jest dowiedziec się jak ukladala się wspólpraca z innymi klientami.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Powiem ci jedno, od lat wspólpracuje z firmą Versus Elstar Plus Projekt i nigdy się nie zawiodłam, firma stosuje rózne rozwiązania do projektów stoisk targowych, jak Neorama czy Trilock a jej projekty są niepowtarzalne i dostosowane do potrzeb indywidualnych każdego klienta.
« Last edit by wp7world on Fri Mar 09, 2018 11:08 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
A jesli chodzi o interesujące Cie projekty stoisk targowych, które zrealizowała ta firma to koniecznie wejdź na versus-targi.pl/projekty/ i obejrzyj sobie te projekty dokładnie, może którys projekt Cie zainspiruje i łatwiej Ci będzie powiedziec o swoich oczekiwaniach, a wtedy projektanci się zastosują do Twoich wytycznych. Dowiesz się tez ze klientami firmy są AXA, Gamet, Łowicz czy Bosch, więc jak sama widzisz są to firmy o różnym charakterze.
« Last edit by wp7world on Fri Mar 09, 2018 11:08 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
A po co Ci takie stanowiska targowe, przeciez można inaczej rozreklamowac produkty firmy, na pewno są tańsze formy reklamy i marketingu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Warszawa
No co Ty, zaprezentowanie nowych produktów na targach to fantastyczna rzecz a porządnie wykonane projekty stoisk targowych i oryginalna zabudowa mogą sprawić, że odwiedzi Cie wielu klientów którzy na miejscu obejrzą świetnie wyeksponowane produkty i w razie czego mogą od razu o wszystko popytać i nawiązac wspólpracę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Oglądałam portfolio firmy Versus Elstar Plus Projekt i muszę przyznać ze projekty stoisk targowych w ich wykonaniu prezentują sie naprawdę fantastyczne, gdybym miała wybierac to nie miałabym wątpliwości ze chce nawiązać z nimi współprace.

Post Reply

Page: 1