diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Dobry i sprawdzony tartak w województwie lubuskim? Znacie kogoś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Witam wszystkim. Wykonuję więźbę dachową i przez długi czas pracowałem z jednym stałym dostawcą. Niestety z pewnych przyczyn już nie mam możliwości dalszej współpracy więc szukam kogoś zaufanego z tego regionu. Zależy mi na dużej zdolności produkcyjnej żeby nie mieć opóźnień u klientów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Co prawda nie mam pojęcia jaki rodzaj drewna jest do tego potrzebny, ale jeżeli mogę ci coś polecić to wejdź na http://www.tartakrybojady.pl/. Kupowałem kiedyś u nich drewno na opał i widziałem że przygotowują również różne inne elementy z drewna. Jeżeli tartak w lubuskim to polecam ich sprawdzić.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
W jakimś konkretnym rejonie szukasz tego tartaku? Mój znajomy posiada swój zakład niedaleko zielonej góry i z tego co wiem to przygotowuje elementy które później wykorzystują specjaliści z branży ciesielskiej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Kolega wyżej dobrze mówi. Jak szukasz czegoś do więźby dachowej to na tej stronie, a dokładnie pod adresem http://www.tartakrybojady.pl/oferta/graniak/ znajdziesz graniaki z drzewa iglastego także myślę że jak najbardziej się sprawi. Znajomy cieśla od nich brał przez bardzo długi czas :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Wysłałam ci na pw link do firmy znajomego. On ma swój tartak więc bez problemu można się z nim dogadać jeżeli masz duże zapotrzebowanie na jakiś konkretny materiał. Z tego co wiem to przyjeżdża do niego sporo ludzi więc chyba dobrze wykonuje swoją pracę :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Właściwie to jest kilka miejsc z którymi współpracuję bo wykonuję takie roboty praktycznie w całym województwie więc gdybym tak się opierał tylko na jednej współpracy to pewnie nie wyrobił bym na paliwo :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Warszawa
Jeżeli chcesz to odezwij się do mnie na pw. Sam kiedyś prowadziłem podobną działalność, ale z pewnych przyczyn musiałem to zakończyć. Mimo wszystko mam nie mały zapas takich graniaków z drewna sosnowego i bukowego więc możemy się dogadać co do ceny :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Lublin
Pewnie, czemu nie. Zawsze to jakaś oszczędność tylko mam nadzieję że belki są w dobrym stanie, nie dostały wilgoci. Już raz udało mi się tak nabyć sporo materiału i nie ukrywam że fajnie się to odbija na późniejszych zyskach :)

Post Reply

Page: 1