diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Jakiego kreatywnego architekta wnętrz z Krakowa możecie mi polecić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Witam użytkowników forum. Długo odkładałam na moje pierwsze mieszkanie i chciała bym żeby było idealne. Znacie jakiegoś naprawdę dobrego architekta? W internecie nie trudno znaleźć taką firmę ale zależy mi na kimś z niecodziennym podejściem :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 55
Location: Ustka
Architekt tylko przekłada twoje pomysły na projekt. Mój brat jest po takich studiach i prowadzi swoją działalność. Wysłałam ci namiary na jego stronę. Myślę że naprawdę robi ciekawe rzeczy :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Słupsk
Jeżeli kogoś miał bym ci polecać to zajrzyj sobie na stronę marengo-architektura.com. Moja siostra korzystała z ich usług jak otwierała kawiarnię i wydaje mi się ze duża ilość klientów jest tam głównie ze względu na klimat.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Toruń
Masz może jakieś zdjęcia tego lokalu? Bardzo chętnie zobaczyła bym jak to wygląda na żywo bo wiadomo ze w portfolio zawsze znajdą się najładniejsze zdjęcia :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 25
Location: Suchowola
Miałem pisać o tej stronie. Sam jakiś czas temu szukałem architekta wnętrz z Krakowa i trafiłem właśnie na ich stronę marengo-architektura.com/blogs/ gdzie mają dużo fajnych wpisów na temat wystroju wnętrz. Polecam sprawdzić :)
« Last edit by wp7world on Thu Jun 07, 2018 9:10 am. »

Post Reply

Page: 1