diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Chciałbym kupić modlitewnik godzina łaski. Jest gdzieś dostępny?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Rumia
Moją przewodniczką w życiu zawsze była Maryja Panna i to jej zawdzięczam wszystko dobre co mnie spotkało. Często się do niej modle i robię to spontanicznie. Chciałabym też właściwie od-prawić Godzinę Łaski ale nie wiem jak to zrobić. Potrzebny mi modlitewnik. Gdzie mogę go kupić?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
O ile dobrze pamiętam, to najpierw trzeba się skupić na obietnicach Matki Boskiej a potem prosić o nawrócenie grzeszników. Jakoś tak.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Rumia
Troche inaczej. Ona zapewnia, że jeśli poświęcisz tę godzinę na modlitwę to twoje modlitwy sprawią ich nawrócenie. Ale to nie wszystko. Możesz też prosić o łaski dla siebie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 45
Location: Piaseczno
Modlitwa ta wymaga niezwykłego skupienia a w tym pomóc nam może właśnie modlitewnik godzina łaski. Książeczka zawiera opis wszystkich modlitw w których nie tylko przepraszamy za błędy i grzechy ludzkości ale także dziękujemy za doznane łaski. Znajdziemy w nim miedzy innymi modlitwę o dar nowego serca jak i litanię do Niepokalanego Serca Maryi. Jeśli jesteś zainteresowana podaję link: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/godzina-laski/. Warto mieć ten modlitewnik w swoim zbiorze.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Rumia
Pewnie że jestem, dziękuję :)

Post Reply

Page: 1