diamentyregionu.pl

Forum dyskusyjne

Dekoracje ścienne

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Białystok
Hej! Chciałabym trochę odnowić mój kącik i średnio mam pomysł, czym przystroić tzw. powierzchnie pionowe. Zapoznałam np. lustra srebrne i podobne dzieło generalnie mogłabym łyknąć, ale prosiłabym, abyście szrajbnęli, jak wy ogarnęliście to u siebie:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Sopot
Wydaje mi się, że powstało mnóstwo ciekawych sposobów na ozdobienie ścian w domach. Sama ostatnimi czasy się tym zajmowałam i muszę przyznać, że na ten moment moja chałupa wygląda przepięknie. A to dzięki mojej koleżance, która poleciła mi pewną witrynę sieciową, która okazała się być własnością firmy Evolution Home. To tam w korzystnej cenie odnalazłam różnorodne dekoracje na ściany. Tak mi się tam spodobało, że wzięłam sobie obraz do pokoju sypialnianego oraz ładne lustro do przedpokoju. W przeciągu trzech dni wszystko pojawiło się u mnie. Przyznam szczerze, że byłam pod dużym wrażeniem tego. Ci, którzy potrzebują jakiś rozwiązań na dekorację ściany powinni skorzystać z propozycji tego sklepu. Polecam serdecznie!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Szczecin
Dobranie dekoracji do domu to trudny temat. Niedawno żona nabyła klimatyczne lustra do salonu. Oczywiście są niezwykle ładne, ale po raz któryś nie konsultowała tego ze mną! Przecież ja bym z chęcią też coś podobierał do przedpokoju czy sypialni! Lecz na razie nie posiadam do tego możliwości...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Kraków
Bez liku osób kusi się na przeróżne ozdoby na ściany do swoich chałup. Jedni biorą obrazy, inni przykładowo płaskorzeźby. Mnie ta sprawa nie ciekawi, gdyż dekoracją naszej chałupy zajmuje się moja narzeczona. Nawet ostatnio oferowali jej stylowe lustra nowoczesne. Dlaczego nie, może później. Na razie nie chcemy. Mamy ogromne lustro w przedpokoju. Tak więc musicie radzić sobie sami. Pa!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 74
Location: Gdynia
Design w jakim zostanie urządzony każdy dom uzależniony jest zwłaszcza od dobieranych dodatków. Pojedyncze artykuły – czy to wieszane na ścianach czy postawione w innych miejscach, nadawać będą oczekiwanego stylu. I dokładnie biorąc to pod uwagę, jakiś czas temu zakupiłam niezwykle atrakcyjne lustra dekoracyjne do pokoju dziennego. Teraz jego wnętrze przedstawia się jeszcze ładniej! Evolution Home to sklep online, w jakim odnalazłam sobie lustro – szczerze polecam obejrzenie ich witryny http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Wrocław
Uwielbiam zwiedzać stare pałace! Niesamowite umeblowania bądź też ozdoby w ich pomieszczeniach dają mi możliwość chociaż w marzeniach przenieść się do minionych czasów. Sama mam mieszkanie w bloku, lecz dokładam wszelkich starań, aby posiadane pokoje, choć za pośrednictwem dodatków, przywoływały te dawne klimaty. Na szczęście obecnie w sklepach da się odnaleźć dużo klimatycznych rozwiązań!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Katowice
Muszę przyznać, że konkretna dyskusja wam wyszła. Panna ma dwudziestkę na dniach i w końcu mam pomysł co za prezent załatwiać – lustro bez 2 zdań :) Vielen Dank wszystkim za dobre rady :) Trzymcie się cieplo!

Post Reply

Page: 1